Autorizācija
0

Veido pats savu programmu ikgadējā Mārketinga un komunikācijas ekspertu dienā!

15. oktobrī viesnīcā “Tallink Hotel Riga” norisināsies no mārketinga un komunikācijas profesionāļu puses augsti novērtētā ikgadējā konference “Mārketinga un komunikācijas ekspertu diena”.

Ass prāts, radoša pieeja un oriģinālas idejas nepieciešamas katram mārketinga un komunikācijas profesionālim. “Mārketinga un komunikācijas ekspertu diena” jau trešo gadu kopā ar erudītiem lektoriem un plašu tēmu klāstu būs īstā vieta, kur uzšķilt radošuma dzirksti, atminēt sarežģītāko prāta spēli un iedvesmoties jauniem biznesa panākumiem.

Pasākumā uz trīs paralēlām skatuvēm mazam biznesam, B2B un B2C sektoram uzstāsies 19 eksperti. Turklāt šogad būs iespēja dzirdēt ne tikai vietējo Latvijas aģentūru un uzņēmumu pārstāvju stāstus, uzstāties arī vieslektori no ārvalstīm: “IDEA AD” radošais direktors Tõnis Vassar, (Igaunija), “Universal Music Baltics” pārdošanas direktors Petri Mannonen (Somija) un komercdirektors Kaspar Koppel (Igaunija), kā arī pasākuma noslēgumā stratēģijas aģentūras “Diffferent" dizaina vadītājs Andreas Puffert (Vācija). "Diffferent" klientu vidū ir tādi pasaulē pazīstami zīmoli kā Google, Volkswagen, IKEA, Audi, DHL u.c. Pirms 18 gadiem aģentūra tika dibināta ar drosmīgu mērķi - kļūt par neatkarīgu aģentūru zīmolu stratēģijas izstrādē, kas ne vien veido citu zīmolu veiksmes stāstus, bet pati par tādu kļūst. Pašlaik "Diffferent" ir viena no veiksmīgākajām un lielākajām stratēģijas aģentūrām ne tikai Vācijā, bet visā vācu valodā runājošo valstu reģionā.

Vēl ekspertu vidū būs iespēja dzirdēt nozares profesionāļus no tādām sabiedrisko attiecību, reklāmas un stratēģijas aģentūrām kā “McCANN Consulting”, “Komunikācijas aģentūra/Edelman Affiliate”, “Abnormal”, “Weekend”, “RealWeb Latvia”, “Mandmark”, kā arī uzņēmumiem “Mailigen”, “Gadgets” u.c.

“Mārketinga un komunikācijas ekspertu dienu” rīko pilna servisa pasākumu organizēšanas aģentūra “iDEA HOUSE events”.

Pilna pasākuma programma un reģistrācija: ej.uz/ekspertudiena2015.

Komentāri
(Publiskajā pusē e-pasts publicēts netiks)