Autorizācija
0

Tukuma piens izvēlās OMD latvia

Mediju aģentūra OMD Latvia uzsāk sadarbību ar uzņēmumu „Tukuma Piens” - Latvijas lielāko jogurta, krējuma un sviesta ražotāju. Svarīgākās „Tukuma piens" produktu grupas veido jogurts, sviests, krējums, biezpiens un biezpiena sieriņi, un apvieno sekojošus zīmolus „Baltais”, „Exporta”, “EKO”, „Tukuma” u.c. Uzņēmumu sadarbība tika uzsākta š.g. janvārī, kā rezultātā mediju aģentūra OMD Latvia piedāvās mediju pirkšanu, plānošanu, kā arī stratēģisku un inovatīvu kampaņu izveidi.

Marianna Minigubajeva, OMD Latvia direktore: „Esmu patiesi gandarīta par to, ka „Tukuma Piens” spēj novērtēt OMD Latvia komandas kompetenci un sadarbības potenciālu. Sagaidām daudzveidīgu un lielisku sadarbību un iespēju kopā attīstīt „Tukuma Piens” esošos un topošos zīmolus!”

Armands Artihovičs, „Tukuma Piens” mārketinga nodaļas vadītājs: „Liels prieks uzsākt sadarbību ar vienu no vadošajām mediju aģentūrām Latvijā! Mūsu uzņēmumam ir svarīgi sadarboties ar aģentūru, kura piedāvā ne tikai mediju plānošanas un pirkšanas pakalpojumus, ko dara lielākā daļa mediju aģentūras, bet spēj arī radīt inovatīvas mārketinga komunikācijas stratēģijas, ar efektīviem risinājumiem. Kopā ar OMD Latvia tieksimies uz vēl labākām kampaņām un rezultātiem.”

Komentāri
(Publiskajā pusē e-pasts publicēts netiks)