Autorizācija
0

Piesakies EAC 2015 apmācībām Nr.2!

EACA (European Association of Communications Agencies) ietvaros  tiek organizēta jauno reklāmas darbinieku apmācība un eksaminēšana, kuras noslēgumā, pēc veiksmīgas eksāmena nokārtošanas, tiek piešķirts starptautisks sertifikāts EAC (European Advertising Certificate).

Ik gadu pavasarī notiek EAC online apmācības, kas noslēdzas ar starptautiskā eksāmena kārtošanu, kas norisinās visā Eiropā vienlaicīgi. 2015. gads ir īpašs ar to, ka šogad tiek dota iespēja izglītoties un iegūt starptautiski atzīto sertifikātu arī rudenī.

EAC apmācībām var pieteikties jebkurš interesents, kurš industrijā ir nostrādājis vismaz 2 gadus. Kursa apguvei nepieciešamas aptuveni 30 līdz 35 online stundas. 

Līdz šim EACA biedru* darbiniekiem bija iespēja apgūt kursa vielu online bez maksas, un maksāt 220 EUR par online eksāmenu (ja students pēc kursa apguves to izvēlas kārtot), taču tagad un turpmāk EAC apmācību maksa (EACA biedriem 220EUR, citiem interesentiem - 500EUR) ir jāveic pirms mācību uzsākšanas.

Reģistrēšanās rudens apmācībām un eksāmenam: no 28.jūlijan līdz 22.oktobrim, 

Online eksāmens: 5. novembrī.

 
Vairāk info: http://certificate.eaca.eu/ How ti get your EAC certificate


*Par EACA LV biedru var kļūt jebkura radošā vai mediju aģentūra.
EACA biedri, paralēli LRA biedru naudai, katru gadu maksā biedru naudu  (aptuveni 90 EUR gadā – EACA piestādītā rēķina summa tiek izdalīta uz visiem EACA dalībniekiem).

Lai reģistrētos apmācībām kā EACA biedrs (lai apmācības būtu bezmaksas), reģistrējoties laukā „EACA Member” jānorāda „NAC – LAA Latvian Advertising Association”!

Komentāri
(Publiskajā pusē e-pasts publicēts netiks)