Autorizācija
0

Httpool piedāvā izvietot reklāmu arī LinkedIn sociālajā tīklā

Httpool paziņo par ekskluzīvas reklāmas tirdzniecības partnerības noslēgšanu ar Linkedin 17 centrālās Austrumeiropas valstīs, tostarp Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Krievijā, Grieķijā, Ungārijā, Slovēnijā, Bosnijā un Hercegovinā, Albānijā, Bulgārijā, Horvātijā, Čehijā, Slovākijā, Maķedonijā, Rumānijā, Serbijā, Slovēnijā un Ukrainā. No šī brīža, lai sāktu reklamēties LinkedIn - reklāmdevēji un mediju aģentūras tiek aicinātas sadarboties ar Httpool reģionālajiem pārstāvjiem visās minētajās valstīs.

LinkedIn ir pasaulē lielākais sociālais tīkls, kas orientēts uz savas jomas profesionāļiem un biznesa saišu veidošanu, šobrīd tam ir vairāk kā 384 miljoni lietotāju visā pasaulē, vairāk kā  200 valstīs un reģionos. CAE valstīs LinkedIn lieto vairāk kā 13 miljonu  profesionāļu. Šī platforma pieejama 24 valodās.

Fredriks Bernsels (Fredrik Bernsel), EMEA tirdzniecības vadītājs: “Mēs vēlējāmies paplašināt savu pakalpojumu klāstu reklāmdevējiem šajā reģionā, lai viņi spētu maksimāli uzrunāt plašo profesionāļu tīklu visos centrālās un austrumeiropas tirgos. Kā mūsu ekskluzīvo partneri esam izvēlējušies Httpool, pateicoties spēcīgām reģionālajām komandām visās šajās valstīs un uzņēmuma reputācijai.”

“Esam priecīgi par iespēju strādāt ar LinkedIn – šis piedāvājums ideāli papildina Httpool produktu portfeli. Patiesībā, LinkedIn reklāmas produkti sniegs uzņēmumiem visā reģionā iespēju attīstīt savu uzņēmējdarbību, piesaistot ekskluzīvu augstākā līmeņa profesionāļu tīklu, uzlabojot pieejamos mērķauditorijas izvēles un reklāmas formātus." skaidro Httpool dibinātājs un izpilddirektors Aļoša Jenko.

Par LinkedIn
LinkedIn savieno savas jomas profesionāļus visā pasaulē, ļaujot tiem sasniegt vairāk un būt vēl veiksmīgākiem. Tas maina veidu, kā uzņēmumi nolīgst darbiniekus, veic mārketinga aktivitātes un attīsta tirdzniecību. LinkedIn vīzija ir radīt iespēju katram lietotājam ņemt dalību globāla mēroga ekonomikas vajadzību risinājumos, tādēļ ir radīts un šobrīd tiek attīstīts pasaulē pirmais šāds projekts - Economic Graph. Vairāk par LinkedIn biznesa risinājumiem

Par Httpool
Httpool ir daudzkanālu reklāmas tīkls, kas koncentrē savu darbību starptautiskajā reklāmas tirgū ārpus ASV un Rietumeiropas. Httpool ļauj mediju aģentūrām efektīvi veikt reklāmas kampaņas, izmantojot visdažādākos formātus un kanālus gan mobilajās, gan stacionārajās ierīcēs. Httpool ir arī ekskluzīvs Twitter reklāmas partneris Austrumeiropā. Httpool aprīkojumā ir  jaunākās patentētās un licencētās tehnoloģijas, uzņēmumam ir plaša starptautiska pieredze, pārstāvniecības 22 Austrumeiropas un Āzijas reģiona valstīs un tas pārstāv vairākus tūkstošus globāla un vietēja mēroga reklāmas kanālus.

Informāciju sagatavoja:
Arnis Ozols, Httpool Baltic pārstāvis Latvijā
info@httpool.lv
www.httpool.com

 

Komentāri
(Publiskajā pusē e-pasts publicēts netiks)