Autorizācija
0

VADĪBAS IZMAIŅAS SIA VIZEUM LATVIJA

Par mediju aģentūras Vizeum vadītāju un stratēģijas direktori Latvijā kļūst Linda Saulīte, bet līdzšinējā Stratēģijas direktore- Aivita Feierberga par kompānijas valdes locekli.

Linda Saulīte ir mārketinga un mediju jomas profesionāle ar vairāk nekā 16 gadu pieredzi tradicionālajos medijos, digitālo mediju un reklāmas eksperte. Īpaši jāatzīmē Lindas profesionalitāte digitālajos medijos, mārketinga un biznesa stratēģiju izveidē un inovāciju ieviešanā. Linda ieguvusi maģistra grādu Stokholmas Ekonomikas augstskolā, uzņēmējdarbības vadības maģistra grādu Rīgas Biznesa skolā, kā arī ieguvusi izglītību Zviedrijas Institūta Vadības programmā.

„Man ir patiess prieks pievienoties SIA Vizeum komandai, kura ir vienas no pasaules lielākās mārketinga komunikācijas Dentsu Aegis Network grupas sastāvdaļām. Mana uzkrātā darba pieredze mediju jomā kopā ar Vizeum profesionalitāti ir labi priekšnosacījumi visatbilstošāko un augstvērtīgāko mediju stratēģiju veidošanā mūsu klientiem šajā tik mainīgajā un daudzveidīgajā mediju vidē.”

 

Komentāri
(Publiskajā pusē e-pasts publicēts netiks)