Autorizācija
0

BIZNESA INOVĀCIJU KONFERENCE RIGA COMM

23. oktobris, Ķīpsalas izstāžu centrs, 10:00 – 18:00

Uzzini kādas ir aktuālākās biznesa tendences pasaulē un kā turpmāk pelnīs veiksmīgākie uzņēmumi, gudrāk organizējot biznesa infrastruktūru, ieviešot jaunus biznesa modeļus, veidojot komunikāciju ar nākamās paaudzes darbiniekiem un klientiem!

Katru sesiju iesāks divi starptautiski atzīti eksperti, kas dalībniekiem saistošā veidā atklās globālās attīstības tendences un gaidāmos notikumus pasaules mērogā un fokusēs sesijas tēmu uz Eiropas uzņēmējdarbību. Tad sarunai pievienosies Latvijā un Baltijā populāri un savā darbībā veiksmīgi uzņēmēji un eksperti, kuri apstiprinās vai noraidīs Latvijas uzņēmumu iespējas un iezīmēs pašmāju uzņēmumu vai tirgus potenciālu. Kopumā uzstāsies vairāk nekā 12 lektori: Thorsten HellerGreenbird Integration Technology vadītājs, Martin VilligTaxify līdzdibinātājs, Mārtiņš Šulte, Mintos līdzdibinātājs un vadītājs, Arvils KuprisLattelecom jauno produktu attīstības direktors, Arta Biruma, personāla inovatīvas attīstības eksperte, P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas personāla direktore, IBMMāris CīrulisProjektu banka vadītājs, Uber, u.c.

Konferenci vadīs atraktīvais moderators – Mārtiņš Daugulis, kurš konferences dalībniekiem piedāvās iespēju piedalīties diskusijās un uzturēs Jūsu tonusu un interesi visas dienas garumā.

Darba valoda – angļu.

Pieteikšanās līdz 25. septembrim
Dalības maksa šobrīd: 150 Eur (250 Eur)

Uz konferenci aicināti uzņēmēji, direktori, īpašnieki, investori, biznesa attīstības, mārketinga, pārdošanas, IT, klientu servisa, personāla vadītāji un dažādu tautsaimniecības nozaru vadoie eksperti.

VAIRĀK PAR RIGA COMM 2015

Komentāri
(Publiskajā pusē e-pasts publicēts netiks)