Autorizācija
0

Beiersdorf izvēlas OMD Latvia

OMD Latvia ir ieguvusi iespēju apkalpot ādas kopšanas līdzekļu magnātu Beiersdorf. OMD darbības joma ietver stratēģisku mediju plānošanu un pirkšanu visās mediju platformās. Sadarbība tiks uzsākta 2016.gada 1. janvārī.

Komentējot jaunā klienta iegūšanu Marianna Minigubajeva, OMD Latvia direktore: „Esam lepni par fantastisko iespēju sadarboties ar Beiersdorf, nodrošinot mārketinga stratēģisko komunikāciju pakalpojumus. Mūsu komanda ir gatava jaunu un aizraujošu projektu radīšanai kopā ar Beiersdorf!”

Beiersdorf oficiālais komentārs: „Mēs apliecinām, ka konkurss par mediju aģentūras izvēli ir beidzies. Galvenais mediju konkursa mērķis bija apvienot visu Reģionu Poliju un Baltijas valstis. No 2016. gada janvāra NIVEA Polija uzsāks sadarbību ar jauno mediju partneri – OMD.”

Šī uzvara ir papildinājums OMD Latvia panākumiem, tādējādi nodrošinot labākos rezultātus savam klientu portfelim, tostarp Carlsberg, McDonald’s, Bite, PepsiCo, Nissan, un citi. Ar savu globālo operētājsistēmu VISION, OMD nodrošina vairāk nekā tikai optimizētus mediju rezultātus, OMD nodrošina vispārējo uzņēmējdarbības izaugsmi klientiem, šādi arī mainot izpratni par to kā mediju aģentūra darbojas.

Komentāri
(Publiskajā pusē e-pasts publicēts netiks)