Autorizācija

gemiusAudience pētījuma metodoloģijas prezentācija aģentūrām

16. un 17. martā Rīgā viesosies gemiusAudience pētījuma metodoloģijas direktors Emil Pawlowski un gemiusAudience biznesa attīstības vadītāja Anna Stando, kā arī Gemius reģionālā vadītāja (Latvijā un Lietuvā) Gryta Balseryte. Šīs vizītes laikā Emil Pawlowski prezentēs gemiusAudience metodoloģiju – par to, ko jau līdz šim izmantojam, kā aprēķinam Real Users, kā arī vēl nezināmo daļu, kas attiecas uz pārklāšanās starp platformām aprēķinu, lai iegūtu Total Real Users starp platformām.

Metodoloģijas prezentācija paredzēta:

  • aģentūrām  - 17. martā plkst. 10:00 Latvijas Nacionālās Bibliotēkas (LNB)  ēkā.

Pasākums noritēs angļu valodā. Pasākuma norises laiks – maksimāli 3 stundas, ietverot kafiju, uzkodas, jautājumus, atbildes, sarunas.

Tā kā prezentācija notiek LNB un sakarā ar tur notiekošajiem pasākumiem (ES prezidentūras dēļ), iekļūšana LNB ēkā uz prezentāciju iespējama tikai reģistrētiem viesiem (uzrādot personu apliecinošu dokumentu). Ikviens, kas vēlas apmeklēt prezentāciju, var pieteikties līdz 9.martam, rakstot uz e-pastu elina.platonova@gemius.com un norādot nācēja vārdu, uzvārdu un e-pastu, kā arī dienu, uz kuru plānots ierasties.